Stěhování a autodoprava Brno, Vyškov, Kroměříž, Olomouc Kontakt: 602 737 087

Navigace: Home > Stěhování a autodoprava AKR > Stěhování do zahraničí

Stěhování do zahraničí

V rámci stěhování do zahraničí stěhujeme byty, firmy, kanceláře a těžká břemena a hudební nástroje podle Vašich požadavků.

Naše firma zajišťuje také mezinárodní autodopravu, rozvoz a odvoz zboží, nábytku, těýkých nákladů. Pro hladký průběh mezinárodních transportů je zapotřebí znát skutečný oběm stěhovaných předmětů. Stěhovací a balicí procesy jsou stejné jako u stěhování rámci ČR.

Vaše věci jsou po dobu stěhování pojištěny a náš zkušený tým se stará o to, aby mezinárodní stěhování Vašeho majetku proběhlo hladce, včas a v pořádku.

Na základě dohody pro Vás rádi uskutečníme další doplňkové služby, vyklízení, případně odvoz a likvidaci odpadu apod.

 

Mezinárodní stěhování v rámci EU

V rámci států Evropské Unie není zapotřebí projednávat stěhování na celním úřadě a postačí Vám jen seznam stěhovaných předmětů.

Mezinárodní stěhování mimo EU

V přípéadě stěhování do zahraničí mimo EU je zapotřebí vyřídit několik dokumentů, které je potřeba předložit na celním úřadě. Dokumenty potřebné k vyřízení stěhování mimo EU Vám můžeme v případě potřeby zaslat emailem.

 

V zájmu co nejhladšího průběhu stěhování do zahraničí klademe důraz na předběžnou přípravu stěhování se zákazníkem.

Kontakty

Akr-Stěhování - Zbyněk Krejčí


kontakt: tel./fax: 517 371 502
mobil: NonStop 602 737 087
e-mail: akr@akr-stehovani.cz


Sídlo firmy:

Stěhování Kroužek 2
Rousínov u Vyškova
PSČ: 683 01


Pobočky:

Stěhování Kroměříž
Rejdiště 3725/1
PSČ: 767 01

Stěhování Olomouc
PSČ: 779 00

 

Stěhování a autodoprava AKR

Kompletní služby z oblasti stěhování bytů, stěhování firem, vyklízení a likvidace odpadu. Vnitrostátní i mezinárodní autodoprava nákladními i dodávkovými vozy.

Firma AKR poskytuje stěhovací služby na míru, podle konkrétních požadavků zákazníka. Od dovozu nově zakoupeného zboží domů, přes běžné stěhování až po kompletní a rozsáhlé stěhovací akce na klíč s nadstandartními službami.


 

stěhování Brno, stěhování Vyškov, stěhování Kroměříž | copyright @ Stěhování a autodoprava Zbyněk Krejčí | design & powered by: MishDesign | statistiky | test (X)html | CZ validator html | test css | admin